kolacja w trzech aurach

kolacja w trzech aurach

2015 r. Studio HLD stworzyło nietypową aranżację restauracji, w której odwiedzające ją osoby poczują się jak goście mediolańskiego klubu. Miejsce to ma wyjątkową charyzmę, w której nuta tajemniczości miesza się z lekką elegancją. Nic tutaj nie jest sztampowe i pospolite. Wystrój przepełniają oryginalne zestawienia, których podobieństw trudno szukać w innych aranżacjach restauracji.
Studio projektowania wnętrz ponadto umiejętnie wyeksponowało charakterystyczne elementy architektury początku XIX wieku. Żeliwne słupy zwiastujące niegdyś rozkwit rewolucji przemysłowej przewijają się z lekkimi nowoczesnymi formami.
Projektanci wnętrz zaaranżowali to miejsce tak, aby goście odnaleźli się w nim niezależnie od tego, czy szukają w danym momencie zacisznego miejsca relaksu, czy też energetycznej przestrzeni pełnej wizualnych bodźców. Studio HLD stworzyło oryginalny projekt wnętrza, które będą tworzyć trzy strefy dedykowane gościom o różnych osobowościach i nastrojach. Projektanci poszli jeszcze o krok dalej i zaproponowali ułożenie trzech oddzielnych menu do każdej ze stref oraz dobranie różnych zastaw i strojów dla kelnerów. W efekcie w jednym miejscu powstaną trzy restauracje. Jedna z nich to przeszklona antresola z minimalistycznym lampami i drewnianymi elementami, z której można podziwiać rozległe widoki. W ciągu dnia miejsce to przepełnia naturalne światło. W kolejnej strefie jest znacznie bardziej intymnie – goście mogą odpocząć tutaj w zaciemnionej atmosferze.
Architekci HLD udowodnili, że projektowanie wnętrz publicznych nie musi być sztampowe. W tej nowoczesnej aranżacji zestawiono niestandardowe połączenia materiałów i kolorów osiągając w efekcie harmonijny i integralny wystrój. Znalazło się jednak i miejsce na wyróżniające się akcenty – uwagę przykuwają podłogowe płytki retro w sali głównej oraz umyślnie przeskalowane lampy. Przewidziano ponadto mnóstwo miejsc do siedzenia o przeróżnych formach.