etno cafe

etno cafe

2014 r. Projektowanie wnętrz publicznych to dla architekta za każdym razem duże wyzwanie. Dobry przykład stanowią kawiarnie, których wystrój powinien zostać przemyślany tak, by szerokie grono przyszłych gości z przyjemnością spędzało w nich wolne chwile i czuło się maksymalnie komfortowo.
Wystrój zaaranżowany przez designerkę – Joannę Rembelską i studio projektowania wnętrz HLD pozwolił stworzyć klimatyczne miejsce, które z pewnością zapadnie gościom w pamięci na długi czas. To propozycja przede wszystkim dla osób o duszach odkrywców – miłośników podróży oraz bywalców ciekawych i inspirujących wydarzeń kulturalnych.
Kawiarnia ta nie jest zwykłym miejscem – w tym nowoczesnym wnętrzu stykają się bowiem kultury różnych społeczności, tworząc jednocześnie oryginalny i przy tym ciepły nastrój. Na wyjątkowość tego miejsca mają wpływ również odbywające się tutaj wydarzenia – wystawy z inauguracją w postaci ciekawych wernisaży. Zazwyczaj prezentowane są prace mało znanych, aczkolwiek bardzo intrygujących artystów.
W tej wyjątkowej kawiarni w stylu Etno, na wszystkich gości czeka nie tylko wyśmienita kawa, ale również wyjątkowa, przyjazna atmosfera.