Twój nowy świat

Twój nowy świat

2014 r. Punktem wyjścia dla stworzenia tej minimalistycznej aranżacji, w jednym z apartamentów w Potoki Residence na warszawskim Mokotowie, była analityczna natura inwestora. Nie bez powodu studio projektowania wnętrz HLD zbudowało tutaj jasną i spokojną przestrzeń, w której dominują proste podziały i geometryczne formy.

Bezpretensjonalną, czystą i jednocześnie elegancką aranżację stworzono zgodnie z nurtem skandynawskiego minimalizmu. Matematyczno-analityczną koncepcję podziału wnętrza, spójną z charakterem właściciela, urzeczywistniono stosując szeroki wachlarz materiałów pochodzenia naturalnego. Dominują równie naturalne i spokojne barwy – złamana biel oraz szarości. Architekt wnętrz wprowadził ponadto ożywiające akcenty różnych odcieni błękitu.

Wchodząc do tego nowoczesnego mieszkania, trudno przeoczyć charakterystyczne dla aranżacji elementy marynistyczne – grafiki z widokami znad morza oraz motyw biało-błękitnych pasów na jednej ze ścian. Uwagę zawraca również oryginalny projekt wezgłowia w sypialni. Wszystko tutaj zostało zaaranżowane w zgodzie z gustem i zainteresowaniami właściciela, który w wolnych chwilach oddaje się surfowaniu.