muszę TO mieć

muszę TO mieć

To 50 m kw. na warszawskim Służewcu. Na osiedlu Hubertus mieszka towarzyski matematyk realizujący się w zawodzie finansisty. Architekci wnętrz z High Level Design Studio zaaranżowali tutaj wszystko tak, aby w pełni odzwierciedlało osobowość i styl życia inwestora.

Elegancki i jednocześnie wyważony układ mieszkania posiada ascetyczny wystrój, niemniej jednak jest ciepły, przyjemny – wręcz zachęcający do odpoczynku. Co więcej, salon został zaaranżowany z myślą o częstym przyjmowaniu licznych gości – znajdują się tutaj aż trzy stoliki kawowe i dwie wykonane na wymiar kanapy z funkcją spania. Wnętrze ociepla dodatkowo podłoga w jodełkę z bielonego dębu. Dzięki połączeniu salonu z przedpokojem i dużej ilości wpadającego dziennego światła, architekci wnętrz mogli pozwolić sobie na wprowadzenie nieco ekstrawaganckiego akcentu w postaci ciemnych ścian.

Indywidualnie dostrojona kuchnia z lakierowaną zabudową w zupełnie nowym odcieniu przestaje być wyłącznie miejscem do gotowania. Staje się idealnym tłem dla porannej jajecznicy spożywanej w T-shircie, jak też wytworniejszej kolacji przy lampce wina. Dzięki szlachetnemu marmurowi z nieregularnym wzorem, matowym wykończeniom oraz zespolonym uchwytom kuchenna zabudowa tworzy z pozostałą częścią salonu reprezentacyjny nastrój.

Intymna sypialnia z dominującymi kobaltami i fioletami gwarantuje domownikowi głęboki i regenerujący sen. W tej nastrojowej sypialni znalazło się również miejsce na kącik pracy – tuż przy oknie znajduje się podwieszane biurko i szafka. Wygodne łóżko z przytwierdzonymi do ramy szafkami nocnymi i tapicerowanym zagłówkiem zostało wykonane na indywidualne zamówienie. Wszystkie elementy zabudów meblowych i tapicerowanych zrealizowano wg projektu mebli HLD Studio.

Każdy detal w tej aranżacji wnętrz został dokładnie przemyślany przez architektów. Proste kąty i linie – podstawa geometrycznej, minimalistycznej aranżacji o wręcz matematycznym porządku, pozwoliły stworzyć uniwersalną przestrzeń, która nie spowszednieje przez długi czas.