CIEPŁO, CIEPLEJ …

CIEPŁO, CIEPLEJ …

2013 r. Głównym zadaniem projektantki lub projektanta wnętrz jest stworzenie aranżacji, która nie tylko będzie piękna i funkcjonalna, ale przede wszystkim dostosowana do gustu i stylu życia inwestorów. Zadanie to doskonale spełnia architektura wnętrz domu w Kwirynowie w województwie mazowieckim. Patrząc na tutejszy wystrój, nie mamy wątpliwości, że mieszkańcami są osoby ceniące zdrowy styl życia, bliskość z naturą i wartości rodzinne.

Joanna Rembelska wraz ze swoim studiem projektowania wnętrz umiejętnie zbudowała nowoczesną aranżację o ciepłym klimacie, która jednocześnie w każdym calu wpisuje się w trend eko. Nawet dobór materiałów nie jest przypadkowy – świadomie zastosowano naturalne surowce, które mają pozytywny wpływ na zdrowie domowników. Co więcej, ich pozyskanie nie ingeruje w negatywny sposób w środowisko.

Aranżacja wnętrza spełnia jeszcze jedno ważne zadanie – została skomponowana tak, aby dom stał się kojącą oazą dla inwestorów – miejscem, gdzie będą mogli odpocząć od zgiełku miasta. Celowo projekt oparto na delikatnych, naturalnych barwach oraz prostych neutralnych formach. Jednym z elementów wyposażenia, który najbardziej przykuwa uwagę, są minimalistyczne półkowe schody. Brak masywnej poręczy i konstrukcji podtrzymującej pozwoliły osiągnąć efekt złudzenia – stopnie sprawiają wrażenie elementów lewitujących w powietrzu.