Studio projektowania wnętrz HLD powstało z inicjatywy Joanny Rembelskiej w okresie dekoniunktury pod koniec minionej dekady. Dzięki talentowi swej założycielki, pomimo niesprzyjających warunków gospodarczych, studio nieprzerwanie rozwija się tworząc – jak twierdzą sami klienci: „Wnętrza Absolutne”. To stwierdzenie wyraźnie ukazuje specyfikę studia, którego efekty twórczej pracy często przekraczają oczekiwania inwestorów. Obecnie blisko 200 odbiorców otrzymało doskonały przepis na realizację swojego wnętrza.

IDEALNIE  DOSTROJONE

Każda z przestrzeni zaaranżowanych w unikalny sposób została w pełni dopasowana do potrzeb i gustów inwestorów. To indywidualne podejście ma początek w misji projektantki Joanny Rembelskiej: „Wsłuchaj się – zrozum potrzeby i gusta inwestorów, a następnie precyzyjnie i efektownie odpowiedz, projektując wnętrze, które stanie się najważniejszą przestrzenią ich życia.” Proces projektowy w HLD studio rozpoczyna profilowanie potrzeb. Wywiad i ankieta preferencji przyszłych użytkowników są fundamentem każdego opracowywanego projektu. W kolejnych etapach inwestor dokonuje jedynie wyboru wariantu z zaproponowanych rozwiązań. Począwszy od układu funkcjonalnego przez wizualizacje po szczegółową dokumentację wykonawczą, zawsze dysponując swobodnym czasem decyzji. Tak powstają idealnie dostrojone wnętrza z HLD studio.

architekt wnętrz mazowieckie 2
architekt wnętrz mazowieckie 3

STYL NA MIARĘ

Joanna Rembelska to twórcza, wszechstronna i polecana projektantka kreująca nowe doznania w estetyce wnętrz. Jej projekty, całkowicie niezależne od krótkoterminowych trendów, pozwalają zaspokoić gusta szerokiego grona odbiorców. Dizajnerka czuje się świetnie w różnorodnych stylach, tradycyjnych jak i nowoczesnych. Od glamour, retro aż po minimalizm. Jest zwolenniczką efektywnej przestrzeni – wielofunkcyjności pomieszczeń oraz ich inteligentnego wykorzystania. Jej klienci często po latach mówią o „nowym doświadczeniu mieszkania”, które stało się wypoczynkiem na wielu poziomach.

INNOWACJE  DNIA  POWSZEDNIEGO

Specyfika warsztatu Joanny Rembelskiej zakłada nieustanne poszukiwanie i odkrywanie. Ciągłe innowacje oparte na wiedzy różnych profesji owocują opracowaniem wielu przełomowych rozwiązań dnia powszedniego. Nie pozostawia wnętrza bez estetycznej lub technicznej innowacji. Projektowanie mebli skrzyniowych i tapicerowanych to ważna składowa projektu wnętrz z HLD. Dzięki nietypowym kształtom, kolorom, materiałom powstają: kuchnie, szafy, sofy, łóżka … Choć zaawansowane estetycznie są stosunkowo proste w produkcji. Każde wnętrze może posiadać swoją indywidualną kolekcję mebli. HLD studio tworzy meble nie tylko efektowne, ale przede wszystkim komfortowe i wygodne.

architekt wnętrz mazowieckie

PIĘKNO  NA  KAŻDĄ  KIESZEŃ

Wielu błędnie sądzi, że wyrafinowana architektura wnętrz musi wiele kosztować. Joanna Rembelska wraz ze swoim zespołem architektów wnętrz to eksperci w pokonywaniu ograniczeń budżetowych. Wyznają zasadę „piękno dla wszystkich”. Unikatowy sposób ich pracy zakłada, że w każdym budżecie – nawet niewielkim – istnieje najlepsze rozwiązanie. To pomysł jest źródłem oryginalnego efektu. Właścicielka studia uczestniczy w całym procesie projektowym od początku do końca wraz z co najmniej jednym członkiem zespołu. Precyzyjnie opracowana dokumentacja techniczna z biura projektowego HLD stanowi podstawę oszacowania kosztów wyposażenia i wszelkich robót. Niezbędna jest także do wyłonienia właściwych dostawców i podwykonawców. Dla wielu inwestorów była więc podstawą do oszczędności, a także skrócenia czasu realizacji wnętrz.

NASYCONE  GUSTA

Z pewnością designerskie wnętrza z High Level Design adresowane są do inwestorów mających wyższe oczekiwania estetyczne i funkcjonalne. Studio tworzy dla wszystkich, którym zależy na ponadczasowym uroku i wygodzie ich mieszkań, apartamentów, domów, restauracji czy pensjonatów. Wartym podkreślenia jest fakt, że duża odległość inwestycji od siedziby studia nie ma wpływu na jakość zaprojektowanych wnętrz. Wiele z nich zostało zaprojektowanych zdalnie – online. Siedziba studia projektowego znajduje się w dogodnym punkcie w samym centrum kraju. Realizacje w różnych częściach Europy dają podstawę by sądzić, iż design od HLD trafia w gusta.